Доставка і оплата

Доставка

Доставка товарів здійснюється кількома способами, виходячи з Ваших побажань.

1. Самостійне вивезення зі складу

Найбільш простий спосіб, який дозволяє Вам самостійно запланувати та здійснити отримання товару. Отримати замовлені товари Ви можете на центральному складі компанії у місті Вишневе (Київська область) - вулиця В'ячеслава Чорновола 41А.

2. Доставка на склад компанії-перевізника

Цей спосіб доставки являється найбільш розповсюдженим завдяки простоті, оперативності та широкій географії сервісу. Товар доставляється за рахунок покупця на склад компанії-перевізника в будь-якому з доступних населених пунктів України.

При використанні цього способу доставки Ви самостійно обираєте компанію-перевізника, а також вказуєте населений пункт доставки та бажаний склад отримання.

Як тільки товар буде відправлено, наші менеджери нададуть Вам номер транспортної декларації та дату отримання вантажу на вказаному Вами складі. Отримати товар на складі компанії-перевізника Ви зможете у зручний час при наявності номера декларації та документа, котрий підтверджує Вашу особу.

3. Доставка «до дверей»

Найбільш зручний спосіб доставки для отримувача, що дозволить максимально зекономити Ваш час.

Оскільки мова йде про додатковий сервіс, оплата доставки товару безпосередньо покупцеві здійснюється за його рахунок. Для реалізації доставки «до дверей» Вам необхідно вказати повну адресу доставки та обрати компанію-перевізника. Такий спосіб доставки, дозволяє Вам замовити та отримувати необхідну запасну частину не виходячи з власного дому або офісу.

 

Оплата

Оплату замовленого товару можна здійснити кількома простими способами, в залежності від Ваших побажань:

1. Безготівковий банківський переказ.

Оплата здійснюється шляхом банківського переказу коштів на рахунок компанії-продавця. У цьому випадку на вказаний Вами адрес електронної пошти або номер факсу буде виставлено рахунок-фактуру (з ПДВ) для здійснення оплати з розрахункового рахунку Вашої компанії. Після здійснення оплати Ви отримаєте товар та пакет усіх необхідних документів, у тому числі видаткову та податкову накладну.

При виборі цієї форми оплати, для оперативної реєстрації податкових накладних у ЄДРПН будемо вдячні за вчасно надані податкові реквізити Вашої компанії. Для безперешкодної доставки товарів просимо також вчасно надати доручення з обов'язковим вказанням посади особи-отримувача,  а також переліку та кількості товарів, котрі підлягають отриманню.

2. Готівковий переказ через відділення банку.

Оплата запасних частин здійснюється у відділенні комерційного банку. Ця послуга переказу грошей через відділення банку особливо зручна для фізичних осіб і приватних підприємців, що не мають розрахункових рахунків у банках.

Увага!

При виникненні питань щодо здійснення оплати, Ви зможете задати їх нашим менеджерам по телефону або надіславши листа на нашу електронну пошту.

Зворотній дзвінок